KATILIMCI PROFİLİ

 

Neden Katılmalısınız?

Interior Design Show

İçmimari, tasarım ve dekorasyon dünyasına yön verecek Interior Design Show; 3 - 7 Ekim 2018 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da kapılarını açmaya hazırlanıyor.

İçmimarları, tasarımcıları ve mobilya dekorasyon sektörünün dev firmalarını Türkiye’de bir araya getirecek Interior Design Show; çağın yenilikçi tasarımlarını, gelişmiş üretim teknikleriyle birleştiren birçok ofis, ürün ve şirketi katılımcılarla buluşturmanın ayrıcalığını yaşatacak.

Tasarım Merkezi Türkiye

Tasarım ve üretimde dünyanın lider ülkeleri arasında yer alan Türkiye; 57 üniversiteden mezun 42 binden fazla genç ve yenilikçi İçmimar nüfusu ile büyük bir tasarım ve geliştirme potansiyeline sahiptir.

41 yıllık köklü yapısıyla İçmimarlar Odası’nın kurumsal tecrübe ve hafızası ile düzenlenen Interior Design Show; dünya tasarımına , mobilya ve dekorasyon sektörüne; genç ve büyük potansiyele sahip İçmimar tasarımcılarıyla büyük bir ivme kazanmayı hedeflemektedir.

Yaşayan şehir Antalya

Akdeniz’in en büyük turizm destinasyonu Antalya; dünyanın 255 noktasından direk uçuş imkanı, 600 bin yatak kapasiteli otelleri, 5.000 yıllık tarihi mirası, eşsiz kent mimarisi, 4 mevsim elverişli iklimi, 24 saat yaşayan kenti ve ticaret potansiyeliyle Interior Design Show’a ev sahipliği yapmaktadır.

Dünya’nın buluşma noktası

Interior Design Show; Avrupa Amerika ve Orta Asya başta olmak üzere dünyanın önde gelen sektör profesyonellerini ziyaretçilerle bir araya getirecektir.

Tasarım Sokağı

Katılımcı üretici firmaların haricinde, fuar kapsamında organize edilecek, Türkiye’den ve dünyadan İçmimarlık ofislerine firmalarının ve projelerinin tanıtılabileceği fuarın kalbinde yer alacak Tasarımcılar Sokağında yer verilecektir.

Gece Gündüz Tasarım

Antalya’nın eşsiz kent dokusuyla şölene dönüşecek Interior Design Show; fuar süresince akşam saatlerinde eş zamanlı olarak kent merkezinde tarihi yapıya sahip Kaleiçi’nde kurulacak özel alanda bağımsız ve bireysel tasarımcıları ve omlarının ürünlerini sergileyecek. Tahsis edilecek özel alanlarda fuar katılımcı firmalarının lansman kokteyl ve özel etkinlikler yapmasına olanak sağlayacaktır.

Konferanslar

Fuar ile eş zamanlı olarak organize edilecek konferans, seminer ve çalıştaylarla sektöre dair tüm gelişmeler tartışılacaktır.